Rehau Pencere

Yapınızı REHAU markasının kalitesi üzerine kurun. Hizmet yelpazemiz pencere, kapı, panjur, kepenk ve kış bahçesi için profil sistemini kapsar. Onarım ya da yeni inşa söz konusu olduğunda, REHAU Sistem çözümlerinden fayda sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf hizmetlerimizde sizlere proje planlamasından projeyi gerçekleştirmeye kadar birçok yapı aşamasında destek oluyoruz.

GENEO® - PENCERE YAPIMINDA YENİ BOYUT

YÜKSEK TEKNOLOJİ HAMMADDESİ RAU-FIPRO®DAN TAM DESTEKLİ PENCERE PROFİLİ

 

GENEO® 86 mm'lik profil genişliğinde şu anda pazarda bulunan enerji açısından en iyi pencere profil sistemidir. Böylelikle GENEO® profilleriyle sınıfının en enerji verimli pencereleri üretilir. Her zaman istediğiniz kendinizi rahat hissedeceğiniz bir atmosfer yaratırsınız.

 

REHAU Brillant-Design, yüksek ısı yalıtımı ile estetik görüntünün ideal birleşimidir. 70 mm yapı derinliğinde 5 odacıklı ya da 80 mm yapı derinliğinde 6 odacıklı sistemi ile en zor şartnamelerin gereksinimlerini sağlar. Yuvarlak ya da açılı kanat ve kasalar ile her türlü estetik beklentiyi karşılar. Yalnızca REHAU müşterilerine özel olarak Brillant-Design sisteminde 3 yeni folyo kaplama seçeneği sunulmaktadır. Ahşabın en doğal ve en gözde renklerine uyumlu Golden Beech, Irish Oak ve Soft Cherry ile emsallerinin bir adım önüne geçen bir sistemdir.

REHAU EURO-DESIGN 60

HER TÜRLÜ TALEP İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM

 

3 odacıklı profil sistemleri 60 mm'lik profil genişliğine sahiplerdir. Özel uPVC (PVC 1476) ile üretilmiş profiller özellikle 160 kcal/cm²'den yüksek UV-radyasyonuna karşı korumalıdır.

RAU-FIPRO®, Rehau'dan yenilikçi malzeme reçetesi RAU-FIPRO® en yüksek temel dayanım ve bağlantı dayanımı, ve bu zamana kadar çeliksiz mümkün olmayan statik özellikler için çalışır.

 

Uçak yapımından ve Formula 1'den sonra RAU-FIPRO® ile ilk kez pencere yapımında da elyaf bileşimli malzeme kullanılıyor.

REHAU BRILLANT-DESIGN

70 VE 80 MM'LİK YAPI DERİNLİKLERİ İÇİN TASARIM VE ESTETİK ODAKLI PENCERE SİSTEMİ

Rehau Pencere
Rehau pencere